KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292099
nr 1629 2099
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Signerad, Stockholmsmotiv. Akvarell, bildmått: 34x49 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:23:42
7/6 22:22:00
7/6 22:23:01
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer